top of page

Масажі тіла
Вировець Олександр, Вировець Данило

Навигация:

М'язово-структурний хіромасаж тіла

Детально про вартість послуги в прайсі
(Вировець Олександр)

Виконується за авторською методикою Енріке Кастеллс Гарсіа, Іспанія.

Основна дія М'язово-структурного хіромасажу тіла спрямована на м'язово-зв'язувальний апарат!

Завдяки цій техніці масажу відбувається розслаблення м'язів та відновлення їх рухливості, функцій.

Під час проведення масажу: підвищується еластичність м'язових волокон, їх скоротлива функція, уповільнюється м'язова атрофія, збільшується приплив кисню, поживних речовин та відновлюється функція клітин м'язової тканини.

На додаток до цього, підвищується працездатність м'язів, прискорюється відновлення після фізичного навантаження, усунення застійних явищ та патологічних відкладень у т.ч. і при целюліті!

Масаж активізує місцевий кровообіг, що сприяє зняттю болю, також зміцнюється сумочно-зв'язувальний апарат і сухожилля, внаслідок чого підвищується їхня опірність до різних фізичних травм та інфекційних захворювань.

'М'язово структурний хіромасаж тіла покращує функціональну здатність центральної нервової системи, посилює її регулюючу та координуючу функції, стимулює регенерацію та відновлення периферичних нервів!

Завдяки масажу, зі шкіри видаляється ороговілий шар клітин зовнішнього шару, що сприяє покращенню шкірного дихання, посиленню видільних процесів сальних та потових залоз.

Таким чином, значно підвищуються всі обмінні процеси в організмі!

Дана техніка масажу дозволяє глибоко опрацювати всі шари тканин та м'язів, при цьому не викликаючи дискомфорту у клієнта!

Ми часто чули від наших клієнтів, як вони розповідали свій гіркий досвід хворобливого масажу (все це через серйозні затискачі та напруження в м'язах).

АЛЕ, завдяки методикам, які ми застосовуємо, наші клієнти не відчувають дискомфорту або болю після/під час масажу (ні синцем та подібних наслідків неправильного масажу у Вас не буде)

Схема М'язово-структурного хіромасажу тіла:

Загальна частина - опрацьовується одночасно вся масажована поверхня

Специфічна частина - додатково до загальної схеми, опрацьовується поверхня, що масажується детально (за зонами порушень, затискачів і тригерних зон)

Рекомендовано:

За 30 хв. до і 1.5 - 2 години після М'язово структурного хіромасажу тіла відмовитися від прийому їжі!

Це несе додаткове навантаження на організм після або до масажу. Щоб отримати повноцінний ефект від процедури, варто прислухатися до цієї рекомендації.

Оптимальний курс 7 – 10 сеансів.

Після масажу обов'язкове вживання чистої питної води невеликими порціями!

УВАГА!

Для найбільшого ефекту від масажу рекомендується попередньо пройти сеанс: Краніосакральної терапії і/або Прикладної кінезіології, та/або Вісцеральної остеопатії!

Ми працюємо на благо Вашого здоров'я та з метою забезпечити комфортне проведення процедури.

На цей масаж діє вигідна пропозиція!

Оздоровчий масаж тіла
Детально про вартість послуги в прайсі
(Вировець Данило)

Цей вид масажу виконується за методикою І.М. Саркізов-Серазіні

(засновник наукової школи лікувальної фізкультури, масажу та спортивної медицини, загартовування, фізіотерапії)

В основі механізму дії масажу лежать складні взаємозумовлені рефлекторні, нейрогуморальні, нейроендокринні, обмінні процеси, що регулюються центральною нервовою системою.

Під час виконання масажу відбувається подразнення механорецепторів шкіри, через які надходить інформація в центральну нервову систему.

Завдяки цьому відбувається нормалізація її регулюючої та координуючої функцій, зняття або зменшення проявів парабіозу (парабіоз це стан, прикордонний між життям і смертю клітини).

На додаток відбувається стимуляція репарато-регенеративних процесів, завдяки чому відбувається відновлення пошкоджених тканин і видалення продуктів обміну з клітин!

Оздоровчий масаж покращує трофічні процеси в шкірі, очищає її від ороговілого епітелію, стимулює функцію потових та сальних залоз, активізує крово- та лімфообіг.

*Під впливом масажу підвищується шкірно-м'язовий тонус, покращується скорочувальна функція шкірних м'язів, що сприяє еластичності та пружності шкіри!

Це чудова можливість позбутися розтяжок і підтягнути ділянки шкіри.

На м'язову систему, Оздоровчий масаж має загальнозміцнюючий вплив, а саме:
підвищує тонус та еластичність м'язів
покращує їх скорочувальну функцію (внаслідок чого зростає сила та працездатність м'язів)

'Масаж благотворно впливає на функції суглобів та сухожильно-зв'язувального апарату, збільшуючи його еластичність та рухливість. Масаж активізує секрецію синовіальної рідини, сприяє розсмоктування набряків та патологічних відкладень у суглобах!

Рекомендовано:

За 30 хв. до і 2 години після масажу тіла відмовитися від їжі (це виконується для того, щоб довести всі запущені, під час масажу, фізіологічні процеси до їх завершення)

Після будь-якого масажу рекомендується обов'язкове вживання чистої питної води невеликими порціями.

Рекомендований курс оздоровчого масажу від 10 сеансів, частота сеансів підбирається індивідуально!

УВАГА!

Для найбільшого ефекту від масажу рекомендується попередньо пройти сеанс: Краніосакральної терапії і/або Прикладної кінезіології, та/або Вісцеральної остеопатії!

На цей масаж діє вигідна пропозиція!

Лімфатичний дренаж тіла

Детально про вартість послуги в прайсі
(Вировець Олександр)

Виконується за авторською методикою Енріке Кастеллс Гарсіа, Іспанія.

Лімфатичний дренаж тіла сприяє зниженню ваги, розщепленню жирів, запобігання їх накопиченню, запобіганню накопиченню рідини в організмі, підвищенню пружності тканин, а також є ефективною профілактикою передчасного старіння та зневоднення клітин організму!

Лімфа – це рідина, яка доставляє до клітин організму поживні речовини та кисень, підтримує водний баланс, виводить із організму зайву рідину, продукти розпаду, токсини.

З віком, коли слабшають тонус судин і м'язова активність, лімфа загусає і починає повільніше переміщатися організмом.

У результаті виникають: набряки, целюліт, проблеми з вагою, шкірою і загальним самопочуттям, і навіть запальні захворювання малого таза, простатит, хронічна венозна недостатність тощо.

Лімфатичний дренаж - це виведення з організму зайвої рідини, яка знаходиться в міжклітинному просторі, а потім рівномірний розподіл лімфи в організмі, а також видалення токсинів, мікробів, шкідливих речовин і відходів життєдіяльності клітин.

За допомогою цього масажу ми можемо скоригувати фігуру, зменшити жирові відкладення та усунути або значно зменшити прояви целюліту.

Використовувати Лімфатичний дренаж тіла можна і як окрему процедуру, але найбільш ефективно проводити в комплексі з сеансами М'язово-структурного хіромасажу тіла та/або Венозного дренажу тіла!

Ефекти, які Ви отримаєте від цього виду масажу:

 • Усунення набряклості тканин

 • Поліпшення кольору та тонусу шкіри

 • Нормалізацію мікроциркуляції крові

 • Зниження запальних реакцій в організмі

 • Посилення виведення токсинів

 • Усунення застійних явищ у тканинах, венах

Основна проблема, з якою бореться даний масаж - це Лімфостаз і Венозний стаз!

Адже вони є одними з пускових механізмів у патогенезі целюліту, і при посиленні цих явищ локальні жирові відкладення можуть збільшуватися в обсязі!

Оскільки лімфатична система забезпечує транспорт жирів, то лімфостаз може призвести до зниження інтенсивності ліполізу (метаболічний процес розщеплення жирів), навіть за досить активних дій, спрямованих на зниження ваги!

Рекомендований курс: 10–12 процедур із частотою 2–3 рази на тиждень!

Профілактичний курс: 2-3 рази на місяць!

​Настійно рекомендується перед сеансом та після сеансу вживання чистої питної води у достатній кількості!

УВАГА!

Для найбільшого ефекту від масажу рекомендується попередньо пройти сеанс: Краніосакральної терапії і/або Прикладної кінезіології, та/або Вісцеральної остеопатії!

На цей масаж діє вигідна пропозиція!

Бамбуковий масаж тіла

Детально про вартість послуги в прайсі
(Вировець Олександр)

Бамбуковий масаж від Garard's (Італія).

Це ексклюзивна техніка Дебори Браччі має розслаблюючий, заспокійливий, активуючий, дренажний, антицелюлітний ефект.

Ідеально підходить як чоловікам, у тому числі спортсменам, тому що стимулює нейром'язові точки, надаючи швидкий відновлювальний ефект після тренувань, так і жінкам, у тому числі при набряковому, і фіброзному целюліті.

Бамбуковий масаж має потужний лімфодренажний ефект з перевагами рефлексології, стимулюючи кров'яну та лімфатичну циркуляцію, даруючи відчуття здоров'я та сили всьому тілу.

 

Дія: ремодулювання силуету, потужний антицелюлітний та дренажний ефект, відновлення балансу на фізичному та енергетичному рівні.

Венозний дренаж тіла

Детально про вартість послуги в прайсі
(Вировець Олександр)

Виконується за авторською методикою Енріке Кастеллс Гарсіа, Іспанія.

Даний масаж є досить ефективним методом усунення набряків тіла, виведення та запобігання накопиченню рідини в організмі!

Допомагає при целюліті завдяки значному поліпшенню мікроциркуляції крові. Також відбувається виведення шлаків та токсинів з організму!

Патологічне збільшення обсягу міжклітинної рідини проявляється як недостатня функціональність лімфатичної та венозної системи.

Це призводить до збільшення діаметра венозних судин та об'єму рідини в них (особливо в судинах ніг), дані порушення можуть призвести до розвитку багатьох косметичних дефектів та проблем зі здоров'ям!

Венозний дренаж та його стимулюючий вплив сприяють очищенню капілярів, запобігаючи їх закупорці, сприяючи поліпшенню постачання клітин киснем, скорішому видаленню різних шлаків та загальному поліпшенню структури тканин.

Венозний дренаж тіла активно застосовується при:

 • Синдромі втомлених та важких ніг

 • Найчастіше ця проблема проявляється відчуттям тяжкості в ногах, «горіння» стоп, незручності у звичному взутті («тісні туфлі», «збільшився розмір»), з'являється видимий набряк. Ці відчуття можуть виникати як вранці, так і ввечері!

 • «Набряклому» целюліті

В принципі, таку форму виділяти некоректно, однак у клінічних проявах целюліту набряк часто займає виняткове місце!

 • Лімфостаз та венозний стаз є одними з пускових механізмів у патогенезі целюліту, і при посиленні цих явищ локальні жирові відкладення можуть збільшуватися в обсязі або призводити до появи найпоширеніших набряків!

 • Зміни трофіки шкіри

 • Сухість, лущення, підвищена кератинізація стоп та шкіри нижніх кінцівок в цілому, гіперкератоз області спини та плечового пояса!

 • Уповільнення процесу схуднення

 • У разі обмеження живлення або підвищення фізичних навантажень!

Рекомендований курс: 10-12 процедур із частотою 2-3 рази на тиждень.

Профілактичний курс: 2-3 рази на місяць!

​Настійно рекомендується перед сеансом та після сеансу вживання чистої питної води у достатній кількості!

При корекції целюліту дана методика найбільш ефективна в комбінації з сеансами: М'язово-структурного хіромасажу тіла і/або Лімфатичного дренажу тіла!

УВАГА!

Для найбільшого ефекту від масажу рекомендується попередньо пройти сеанс: Краніосакральної терапії і/або Прикладної кінезіології, та/або Вісцеральної остеопатії!

 

На цей масаж діє вигідна пропозиція!

Мышечно-структурный хиромассаж тела
Миофасциальный массаж тела
Венозный дренаж тела
Лимфатический дренаж тела
Бамбуковый массаж тела
bottom of page