top of page

Краніосакральна терапія
Вировець Наталія

Краніосакральна терапія – це особливий метод мануальної терапії, завдяки якому покращується стан здоров'я та функціональні здібності організму.

Ця методика дозволяє звільняти фасціальні обмеження в тілі (у будь-якій його частині). Ці обмеження можуть порушувати роботу краніосакральної системи і тих систем з якими вона взаємодіє (наприклад, це може бути: нервова, скелетно-м'язова, судинна, ендокринна, імунна та респіраторна системи)

Патологічні зміни в одній із систем безпосередньо впливає на інші. Таким чином, працюючи з краніосакральною системою можна впливати на перераховані вище системи.

Людське тіло має потужний зцілюючий потенціал, але цей потенціал може бути виснажений травмою, хворобою, стресом!
Цей потенціал має природну тенденцію до регенерації, реінтеграції та відновлення здорової функції.
Краніосакральна терапія взаємодіє з цим потенціалом, щоб поліпшити природну цілющу здатність організму та відновити здоров'я.

  • Сеанс КСТ проводиться з лежачим, повністю одягненим клієнтом, у тихій та спокійній обстановці. Вплив і дотик рук майстра дуже легкий і ніжний, що дозволяє ввести тіло людини в глибоке розслаблення і возз'єднання.
    Розслаблення відбувається не тільки на фізичному рівні, а й на розумовому та емоційному!

Краніосакральну терапію застосовують:

  • для людей будь-якого віку: починаючи від новонароджених дітей (нині прийом дітей не ведеться), до літніх

  • при травмах

  • при хворобах

  • при емоційних стресах і хронічному життєвому напруженні

 

Головна особливість Краніосакральної терапії полягає в тому, що дана методика може надати значне покращення здоров'я та стан людини, коли інші традиційні засоби не допомагають (медикаментозні, фізичні тощо)

Таким чином, Краніосакральна терапія - дуже глибока, що досягає рівнів, до яких зазвичай не досягаються інші традиційні фізичні або інвазивні засоби.

Кількість сеансів підбирається виключно індивідуально!

bottom of page