Прикладна кінезіологія
Вировець Олександр

Прикладна кінезіологія - це новий багатогранний підхід до здоров'я, що ґрунтується на функціональному дослідженні пацієнта, що включає аналіз пози, ходьби, обсягу рухів, статичну та динамічну пальпацію з використанням біохімічних маркерів та стандартних методів діагностики в оцінці стану людини!

Радикальною відмінністю Прикладної кінезіології від класичної медицини те, що ця методика не лікує, а виявляє причину проблеми і допомагає її усунути, усунувши причину зникає проява хвороби, наше тіло виліковується!
Якщо Ви шукаєте лікування – це шлях у традиційну медицину,
якщо Ви шукаєте одужання - це шлях до себе, і в цьому ми можемо допомогти.

МИ ПРАЦЮЄМО З ЛЮДИНОЮ, А НЕ ХВОРОБОЮ!

У Наших з Вами силах допомогти при будь-якій проблемі пов'язаної зі здоров'ям, алергії, розладами сна, неврологічні проблеми, больовому синдромі різного походження, порушення опорно-рухового апарату а також будь-якій іншій проблемі що заважає Вам якісно жити!

 

На сеансі проводиться тестування людини на предмет: чому його організм не може відновитися самостійно в даний період часу і проводиться корекція на досягнення балансу між системами організму, відповідно в тілі людини створюються умови для одужання.

Цей тест ґрунтується на особливому мануальному м'язовому тесті, який допомагає виявити ранні та стійкі ознаки функціональних та структурних порушень.

 

  • Також на сеансі проводиться пошук причин дезадаптації організму до впливу факторів зовнішнього і внутрішнього середовища, підбір методів відновлення здоров'я і в свою чергу розширення резервних, адаптаційних можливостей людини.
    У нашому тілі все тісно взаємопов'язане, не буває проблеми в одному місці – напруга відчуває весь організм, тому завдяки зазначеній методикі відбувається відновлення всього організму загалом!

 

На сеансі Ви отримуєте: комплексне уявлення про стан Вашого організму, корекцію дисфункцій та профілактику процесів самовідновлення та саморегуляції.
При необхідності, отримуєте рекомендації щодо фіто-віто-нутрієтивної підтримки та харчування.

 

УВАГА! Інформація, отримана на сеансі, не є ДІАГНОЗОМ!

 

Кількість сеансів для кожного клієнта є строго індивідуальною!
Профілактичний прийом: 1 раз на місяць.