top of page

Массажи лица

Выровец Наталья

Навигация:

Спліт масаж (Split massage)

Спліт масаж – це метод мануальної антивікової терапії. На сеансі проводиться аналіз та діагностика, складається план роботи, який проводиться до отримання результату – омолодження тканин особи.

Спліт масаж дає розуміння причин вікових змін особи та знання того, як впливати на ту чи іншу причину, тим самим дає можливість усунути непотрібні деформації на особі.

При першому сеансі проводиться діагностика вікових змін м'яких тканин обличчя, перебувають проблемні місця та після діагностики проводиться індивідуальний масаж.

Це унікальна та ексклюзивна методика, завдяки якій ми відчуваємо себе скульптором свого обличчя.

Даний метод неінвазивної косметології розроблений та запатентований Ларисою Вітвіновою.

 

За допомогою сплітмасажу забираються фіброзовані ділянки, відновлюється втрачений об'єм.

Метод дозволяє боротися та прибирати вікові зміни на обличчі.

На сеансі відбувається фізіологічне відновлення анатомічної довжини м'язів, дефіброзування жирової тканини, відновлення анатомічної структури, що була у молодому віці.

Ремодулюючий ліфтинговий хіромасаж обличчя

Ремодулюючий ліфтинговий масаж обличчя на основі іспанських масажних технік особи та тіла, краніосакральної терапії, буккального масажу, міофасціальних технік масажу обличчя та тіла!

Включає опрацювання верхнього плечового пояса ззаду/спереду, масаж обличчя і шиї, масаж волосистої частини голови.

Даний вид масажу рекомендований для вирішення будь-яких косметичних проблем, а також значний оздоровчий ефект для всього організму.

Ця процедура вбирає у собі достатню кількість технік (мануальних, масажних, структурних та інших.), які добре поєднуються друг з одним, з метою вирішення безпосередньо поставленого завдання!

Ремодулюючий ліфтинговий масаж заснований на хорошому знанні анатомії, яке допомагає краще зосередитися на частині тіла, що масажується: кістковій системі, суглобах, м'язах, зв'язках, фасціях і т.д.

Напруга в шийно-потиличних м'язах перешкоджає відтоку крові від голови, що викликає постійний головний біль. Болі спричиняють напругу на обличчі. Тривала і емоційна напруга, що часто повторюється, веде до негативних модифікацій чорт обличчя!

З цим усім Ремодулюючий ліфтинговий масаж обличчя здатний впоратися.

Вигляд та підбір масажних технік вибирається виключно індивідуально залежно від проблеми та бажаного результату!

 

*Також даний вид масажу рекомендований після дермабразій, пілінгів, у період реабілітації після перенесених шкірних захворювань, рекомендується при реабілітації хірургічних хворих (після косметичних операцій)

* Нами накопичено величезний досвід допомоги нашим клієнтам, що змінює уявлення про можливості техніки впливу на конкретну проблему зі здоров'ям або профілактику можливих порушень у майбутньому.

Завдання, які вирішуються за допомогою даної методики:

 • Відновлення симетрії на обличчі

 • Пошук та знаходження причин вікових змін

 • Зняття напруги з лицьових м'язів

 • Усунення набряків та птозів, за рахунок лімфодренажу

 • Усунення зморшки з області чола

 • Відкоригування жувальних м'язів

 • Відновлення овалу особи

 • Зняття напруги з голови

 • Зменшення глибини носогубної складки

 • Відкоригування «брили» та «подвійного підборіддя»

Єдині умови для досягнення стійкого позитивного результату - це бажання самого клієнта змінюватися і прибирати (обмежувати) з життя ті фактори, що пошкоджують, які привели або можуть призвести до проблем зі здоров'ям.

А також час – неможливо відновити гармонійну роботу нашого тіла та душі за

1 сеанс, коли ушкодження супроводжувалися у деяких випадках десятиліттями!

УВАГА!

Для найбільшого ефекту від масажу рекомендується попередньо пройти сеанс: Краніосакральна терапія та/або Прикладна кінезіологія, та/або Вісцеральна остеопатія!

На Профілактичний та Ремодулюючий масаж діє вигідна пропозиція!

Профілактичний хіромасаж обличчя

Цей вид масажу ґрунтується на унікальній авторській методикі Енріке Кастеллс Гарсіа, Іспанія.

Дана процедура включає хіромасаж, структурний хіромасаж, міотенсивний хіромасаж, нейроседативний, венозний і лімфатичний дренаж особи.

Підходить як профілактичний варіант вирішення незначних косметичних проблем, але в той же час і має розслаблюючий ефект, що вкрай важливо в сучасних реаліях мегаполісу та інтенсивного темпу життя!

Ваш вибір паде на цей вид масажу, якщо: Ви хочете зняти стрес і отримати розслаблюючий ефект, а також свіжий вигляд обличчя – після трудових днів!

Цей вид масажу впливає на будову шкіри обличчя, акцентуючи увагу на лімфодренажі, ліфтингу, зміцненні м'язів, вирівнюванні рельєфу, а також підвищує еластичність шкіри та тонус м'язів обличчя, насичує шкіру киснем та сприяє виведенню токсинів.

Показано як молодим людям, так і людям 40 років!

Нервова система молодих людей має підвищену збудливість, а якщо додати до цього постійні стресові фактори (як наприклад: сесія, проблеми на роботі або іншого виду дилеми – все це призводить до гіпертонусу мімічних м'язів, тому утворюються ранні зморшки.

Тому молодим людям ця процедура спрямована головним чином на релаксацію та зняття напруги!

*Для вікової групи людей цей масаж підходить не тільки для релаксації, а й для боротьби з багаторічними зморшками на обличчі!

Ось короткий і не повний перелік того, що ви отримаєте від цієї процедури:

 • Без хірургічної підтяжки обличчя

 • Нормалізацію тонусу м'язів та шкіри обличчя

 • Ліфтінгмоделювання овалу та контурів особи

 • Згладжування носогубної складки, ліфтинг верхньої повіки.

 • Зменшення «другого підборіддя»

 • Скорочення мімічних зморшок

 • Релаксацію

 • Поліпшення живлення, обміну речовин шкіри

 • Поліпшення процесів гідротації та детоксикації шкіри

 • І багато іншого!

Для вирішення більш серйозних косметичних проблем рекомендується сеанс Ремодулюючого ліфтингового масажу обличчя або Сплітмасаж обличчя!

УВАГА!

Для найбільшого ефекту від масажу рекомендується попередньо пройти сеанс: Краніосакральної терапії та/або Прикладної кінезіології та/або Вісцеральної остеопатії.

На Профілактичний та Ремодулюючий масаж діє вигідна пропозиція!

Расслабляющий/Профилактический массаж
Ремодулирующий лифтинговый массаж
Сплитмассаж
bottom of page