top of page

Кінезіотейпування
Вировець Олександр / Вировець Наталя/ Вировець Данило

Кінезіологічний тейп є оригінальною пружною клейкою стрічкою, яка була розроблена доктором Кензо Касе в 1979 році.

Він шукав спосіб полегшити природний процес оздоровлення організму та продовжити ефект лікування після того, як його пацієнти залишили свою клініку!

Метод кінезіотейпування є інноваційною реабілітаційною технікою, яка покликана полегшити процес природного загоєння та оздоровлення організму, забезпечуючи при цьому підтримку та стійкість м'язів та суглобів, не обмежуючи діапазон рухів тіла!

 

Безлатексний і зручний для носіння протягом декількох днів, кінезіотейп безпечний для всіх верств населення (його використовують навіть у педіатрії, а також успішно застосовують в ортопедії, неврології та інших медичних областях)

Особливу популярність кінезіотейпування набуло серед спортсменів, адже завдяки ньому їх травми гояться швидше і ризик отримання нових зменшується!

У ході клінічних досліджень відзначається позитивний фізіологічний вплив на шкіру, лімфатичну та кровоносну системи, фасції, м'язи, зв'язки, сухожилля та суглоби.

Він може бути використаний в поєднанні з безліччю інших процедур і ефективний при реабілітації, а також використовується для профілактичних заходів!

Ось основні ефекти, які ви отримаєте застосувавши кінезіотейп:

Знеболювальна дія

Зникнення болю під впливом кольорової наклейки більше схоже на диво, але з погляду фізіології все можна пояснити. Піднімаючи шкіру у місці накладання, тейп відновлює мікроциркуляцію. Набряк пошкодженої тканини йде, а медіатори запалення, які беруть пряму участь у створенні болю, разом зі струмом лімфи видаляються з області пошкодження, що призводить до зменшення подразнення больових рецепторів.

Удосконалення мікроциркуляції

Один із перших ефектів, що виникають при будь-якому пошкодженні, – це порушення мікроциркуляції. Після аплікації кінезіотейпу – шкіра під ним скорочується, в результаті розширюється міжклітинний простір, що призводить до відновлення кровотоку та лімфовідтоку. Тейп як би «масує» шкіру і прилеглі до неї тканини, сприяючи швидкому загоєнню травми.

Формування правильного м'язового руху

В ідеалі, суглоби або м'язи повинні рухатися фізіологічно правильно. Але травми чи надто інтенсивні тренування призводять до порушення цього процесу. Наклеюючи тейп по вектору правильного руху, можна досягти правильного фізіологічного руху.

По суті, тейп стає «протезом», який «м'яко» підтримуючи м'язи та суглоби, спрямовує їх рух.

Розвантаження або приведення м'язів у тонус

Причина будь-якого болю у м'язах – це дисбаланс. У стані спокою м'язи повинні бути в розслабленому, а не напруженому стані. Тому перевантаження, холод, неправильна постава призводять до появи болю, який рано чи пізно еволюціонує у хронічну форму.

Тейп завдяки своїй унікальній еластичності нормалізує роботу м'язів та запобігає цьому.

Естетичне кінезіотейпування особи призводить до:


- згладжування зморшок навколо губ
- зменшення подвійного підборіддя
- розгладжування «гусячих лапок»
- розгладжування мімічних зморшок на лобі у міжбрівному просторі
- зменшення виразності носогубної складки
- підтягування овалу обличчя
- усунення набряків під очима
- підйом верхньої повіки
- зменшення зморшок на шиї

У результаті своїх властивостей, кінезіологічне тейпування активно застосовують для профілактики та терапії різних травм та косметичних рішень.

Тейп зазвичай носять 3-5 днів, не знімаючи.

Після водних процедур аплікацію лише трохи промакують рушником, терти не потрібно!

При необхідності зняти тейп: візьміть його за край і знімайте під кутом у напрямку зростання волосся!

Тейпирование лица
bottom of page