top of page

Позиційний реліз
Вировець Данило

Позиційний реліз, також відома за своїм батьківським терміном – техніка «стрейн-контрстрейн», є однією з форм мануальної медицини, яка усуває біль та дисфункції м'яких тканин (м'язової, фасціальної, сполучної).

Дана техніка застосовується в роботі з тригерними точками, фасциальною напругою та спазмом м'язів.

Як відбувається реліз у цій техніці?

За рахунок виведення тіла та конкретних тканин у специфічне, але комфортне положення, щоб впливати руками на неврологічну систему так, щоб перервати цикл больового спазму і через деякий час відновити властивості та функцію тканини до стану норми.

Основне завдання Позиційного релізу полягає у:
створення позитивних умов для нормалізації та корекції опорно-рухового апарату, неврологічних дисбалансів (щоб сприяти фізичному відновленню тканин).

Багатогранний остеопатичний підхід до лікування використовується при терапії різних травм та больових станів. Проведення подібної процедури ґрунтуватиметься на симптомах пацієнта з: ортопедичної, біомеханічної та фізичної точок зору.

Це задоволена м'яка мануальна техніка, яка відмінно себе зарекомендувала. Відчуття болю при застосуванні цієї техніки мінімальні! Її головна суть - це вивести положення тіла так, щоб позбавити болю ділянку, на якій проводиться маніпуляція!

Тому можна спокійно забути про болючі розминання тригерних точок і насолоджуватися м'якою та легкою мануальною роботою!

Саме завдяки цьому вона використовується для лікування гострих, підгострих і хронічних соматичних дисфункцій у пацієнтів абсолютно різного віку!

bottom of page